Rolety Aluminiowe

        Rolety zewnętrzne to praktyczny system, który chroni nas na trzy sposoby:

  • doskonale izoluje termicznie,
  • chroni prywatność i spokój,
  • zapewnia skuteczną barierę antywłamaniową,

       Rolety firmy Aluprof są wykonywane z wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących ich najwyższą jakość. Rolety zarówno w systemie podtynkowym, adaptacyjnym jak i nadstawnym są stworzone z myślą o poprawie bilansu energetycznego budynku. Zimą w znacznym stopniu pozwalają obniżyć koszty ogrzewania, latem natomiast, gdy świeci słońce, a na zewątrz panuje wysoka temperatura, zapewniają przyjemny chłód oraz półmrok dający odpoczynek zmęczonym oczom.

    Dodatkowo dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiednio dobranym surowcom rolety stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Sprawiają, że dom staje się miejscem, gdzie czujemy się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wraca się po trudach dnia wiedząc, że zawsze można znaleźć w nim spokój i schronienie.

Jesteśmy dealerem produktów firmy ALUPROF S.A. wiodącego krajowego producenta systemów rolet.
tuje gdy podróżuje

Rolety adaptacyjne - systemy SK, SKE i SKP

Rolety w systemach adaptacyjnych SK, SKE i SKP przeznaczone są do zastosowania głównie w budynkach istniejących. Zaletą jest brak ingerencji w obecny stan budynku, nie wymagają one przygotowań pod montaż. Decyzję o montażu rolet w systemie adaptacyjnym możemy podjąć w dowolnym momencie. 

szczegóły - kliknij przycisk powyżej

Rolety adaptacyjne - systemy SKO i SKO-P

Systemy SKO i SKO-P to rozwiązania wchodzące w skład rodziny rolet adaptacyjnych dedykowanych głównie do budownictwa już istniejącego. Z uwagi na fakt, że produkty te nie stanowią integralnej części okna i nie wymagają specjalnych przygotowań pod montaż, mogą być instalowane w dowolnym momencie.

szczegóły - kliknij przycisk powyżej

Rolety antywłamaniowe
SAR

Firma Aluprof jako pierwszy polski systemodawca zaprojektowała innowacyjny system rolet antywłamaniowych, który w wyniku specjalistycznych badań wykonanych w akredytowanym laboratorium badawczym zgodnie z normą PN-EN 1627:2011 otrzymał III klasę odporności na włamanie.

szczegóły - kliknij przycisk powyżej

Rolety podtynkowe - systemy SP i SP-E

Systemy podtynkowe przeznaczone są do stosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach. Produkty te mogą być zamontowane także w obiektach istniejących. Rolety podtynkowe zapewniają doskonałą izolację termiczną, ponieważ nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, nie naruszając tym samym bilansu energetycznego budynku.

szczegóły - kliknij przycisk powyżej

Rolety nadstawne - system SKT Opoterm

System rolet nadstawnych jest propozycją firmy Aluprof skierowaną do osób, które oczekują funkcjonalnego rozwiązania. Rolety SKT OPOTERM mogą być zastosowane zarówno w nowo wznoszonych obiektach, jak również podczas modernizacji budynków już istniejących podczas wymiany stolarki okiennej.

szczegóły - kliknij przycisk powyżej

Rolety do zabudowy - system SDZ

System SDZ znany powszechnie jako system rolet tradycyjnych przeznaczony jest głównie do zastosowania w obiektach już istniejących. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku renowacji, gdy pojawia się potrzeba wymiany starych rolet. Często system ten jest wykorzystywany także w przypadku nowego budownictwa.    

szczegóły - kliknij przycisk powyżej