Rolety Wewnętrzne

      Rolety wewnętrzne to najbardziej popularny i praktyczny system przesłon okiennych, który chroni prywatność i spokój,

osłaniają pomieszczenia i niezwykle podnoszą estetykę każdego wnętrza.

W ofercie posiadamy:

 • Rolety wewnętrzne materiałowe
 • Rolety wewnętrzne Dzień-Noc
 • Rolety rzymskie
 • Plisy
 • Plisy do okien dachowych
 • Żaluzje aluminiowe
 • Żaluzje drewniane 
 • Vertikale (żaluzje pionowe)
 • Moskitiery
 • Markizy
 • Żaluzje fasadowe

       Produkty firmy ALUPLASTI są wykonywane z wysokiej klasy materiałów, gwarantujących ich najwyższą jakość.

Jesteśmy dealerem produktów firmy ALUPLASTI wiodącego krajowego producenta systemów rolet i żaluzji wewnętrznych.
tuje gdy podróżuje

Rolety wewnętrzne materiałowe

Rolety wewnętrzne materiałowe to obecnie jeden z najbardziej popularnych systemów przesłon okiennych. Proste i wygodne w montażu, osłaniają pomieszczenia i niezwykle podnoszą estetykę każdego wnętrza.

Rolety materiałowe idealnie pasują do okien PCV, aluminiowych i drewnianych, a po zamontowaniu stają się integralną częścią okna.

szczegóły - kliknij przycisk powyżej

Rolety wewnętrzne
Dzień-Noc

Rolety Dzień-Noc wykonane są z podwójnej warstwy materiału, którą można dowolnie regulować. Posiadają one dwa różne stopnie przepuszczalności światła: wysoki w pasach transparentnych (delikatna, lecz bardzo wytrzymała siateczka) oraz niski w pasach zaciemniających (tkanina w wybranym kolorze). Taki system pozwoli nie tylko osłonić pomieszczenie przed promieniami słonecznymi, ale także może zastąpić zasłony i firanki i posłużyć jako element dekoracyjny pomieszczenia.

szczegóły - kliknij przycisk powyżej

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie to jedne z najnowocześniejszych typów osłon okiennych. W roletach rzymskich nowoczesność jest synonimem absolutnej funkcjonalności. Rolety rzymskie dobrze wyglądają w pomieszczeniach klasycznych, jak i w nowoczesnych apartamentach gdzie stanowią eleganckie dopełnienie dekoracji. Są idealną alternatywą dla rolet zwijanych a nawet dla firan lub tradycyjnych zasłon.

szczegóły - kliknij przycisk powyżej

Plisy
Plisy do okien dachowych

Plisy to nowoczesna, elegancka, wszechstronna dekoracja, która zapewnia pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd oraz wyjątkowo funkcjonalną formę osłon okiennych. Plisy to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących nowatorskich rozwiązań. Specjalny system (regulacja z góry i z dołu) umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna, plisę można usytuować na środku okna, na dowolnym poziomie i rozsuwać w górę, dół albo w obydwóch kierunkach naraz.
Plisa przylega bezpośrednio przy szybie, dzięki czemu nie ogranicza otwierania okna bądź drzwi balkonowych.

Plisy do okien dachowych z prowadnicami to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie. Prowadnice w tym systemie powodują idealne rozłożenie i utrzymanie właściwego naciągu tkaniny.

szczegóły - kliknij przycisk powyżej

Żaluzje aluminiowe
Żaluzje drewniane

Żaluzje aluminiowe są jednym z najstarszych, ale nadal popularnych form osłon przeciwsłonecznych. Różnorodność rozwiązań daje szerokie możliwości aranżacji wnętrz a ich największym atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła.

 

Żaluzje drewniane to niezwykle eleganckie, nastrojowe i klimatyczne osłony, które komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Znakomicie komponują się ze stylistyką wnętrz, w których dominuje drewno, aluminium i szkło. Niepowtarzalny wygląd i walory estetyczne, a przy tym bogata gama kolorystyczna żaluzji drewnianych zapewnia możliwość swobodnego dopasowania do koloru mebli, podłóg oraz różnych elementów wystroju wnętrza.

szczegóły - kliknij przycisk powyżej

Vertikale
(żaluzje pionowe)

Vertikale (żaluzje pionowe) dodają uroku miejscu, w którym przebywasz, tworząc właściwą atmosferę do pracy lub wypoczynku. Są estetycznym, praktycznym i komfortowym rozwiązaniem do biur i mieszkań. System ten można zamontować w wnęce okiennej, do ściany lub do sufitu.

szczegóły - kliknij przycisk powyżej

Moskitiery
 

Moskitiery - to siatki, instalowane w otworach okiennych, mające na celu ochronę przed insektami oraz nieczystościami.

Moskitiery okienne - to siatki, instalowane w otworach okiennych, mające na celu ochronę przed insektami oraz nieczystościami.
Wszystkie elementy, z których składa się ramka są odporne na działanie warunków atmosferycznych (ramka wykonana jest z aluminium), co gwarantuje moskitierze trwałość na wiele lat jej użytkowania. Moskitiery dostosowane są do wszystkich typów okien.

Moskitiery drzwiowe - to siatki, montowane za pomocą zawiasów do fasady budynku lub futryny drzwiowej, mające na celu ochronę przed insektami oraz nieczystościami.

Wykonanie moskitiery z wysokiej jakości aluminium jest odporne na działanie warunków atmosferycznych co pozwoli na użytkowanie jej przez wiele lat.

szczegóły - kliknij przycisk powyżej

Markizy
 

Markiza to inwestycja na lata, chroni przed kaprysami pogody, zapewni intymność i komfort. Opływowe (okrągłe lub eliptyczne) wsporniki ramion, przyciągają uwagę prostotą i eleganckim kształtem. Modele markiz przeznaczone są do szerokiego kręgu odbiorców indywidualnych i komercyjnych.

szczegóły - kliknij przycisk powyżej

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe są nowoczesnym, eleganckim produktem mocowanym na zewnątrz fasady budynku. Doskonale absorbują promienie słoneczne dzięki czemu ich zewnętrzne zastosowanie pozwala na zaoszczędzeniu na kosztach klimatyzacji. Umożliwiają płynną regulację dopływu promieni słonecznych do środka pomieszczenia.

szczegóły - kliknij przycisk powyżej