SYSTEMY MONTAŻOWE
W ZEWNĘTRZNEJ WARSTWIE
IZOLACJI CIEPLNEJ

wybrane warianty systemu

SYSTEMY MONTAŻOWE W ZEWNĘTRZNEJ WARSTIE IZOLACJI CIEPLNEJ ISO‑TOP WINFRAMER „TYP 1“

Zalety systemu:

 • Łatwy montaż dzięki możliwości odchylania

 • Montaż okien w zewnętrznej warstwie izolacji cieplnej
 • Zintegrowany rdzeń izolacji cieplnej (kantówki systemowe)
 • Łatwe dopasowanie długości za pomocą powszechnych pił tarczowych
 • Redukcja konstrukcyjnych mostków cieplnych
 • Łatwy montaż poprzez komfortowy system na wtyk
 • Odpowiada wymaganiom EnEV (ustawa energooszczędna) i spełnia wymagania jakości RAL
 • certyfikowany komponent dla budownictwa pasywnego
 • Możliwość kombinacji z produktami systemowymi ISO³-SYSTEMU USZCZELNIEŃ OKIENNYCH
 • ISO-TOP WINFRAMER może być bezpośrednio otynkowany
 • Możliwość połączenia z SYSTEMEM MONTAŻOWYM ISO-TOP WINFRAMER „TYP 2”
 • 10 lat gwarancji w zastosowaniu*

* Na warunkach producenta na życzenie do wglądu

System przedścienny
ze zintegrowaną izolacją cieplną

     SYSTEMY MONTAŻOWE W ZEWNĘTRZNEJ WARSTIE IZOLACJI CIEPLNEJ ISO-TOP WINFRAMER „TYP 1“ składa się z izolującej cieplnie i nośnej kantówki systemowej z PURATHERM, która wyposażona jest także w rdzeń wysoce izolujący ciepło. Rdzeń ten powiązany jest za pomocą mechanizmu klapkowego z kantówką systemową. Przy montażu stanowi to zaletę, gdyż rdzeń podczas mocowania śrub może być w prosty sposób odchylony.

 

    Dodatkowo komfortowe połączenie na styk upraszcza znacząco montaż okien w jednym ciągu. Poprzez połączenie wtykowe kantówki mogą być łączone od przedniej strony w sposób szybki i łatwy. W ten sposób montowanie ISO-TOP WINFRAMER KANTÓWKI SYSTEMOWE może być wykonane przez jedną osobę. Dalszą zaletą jest, że ten system wtykowy ułatwia wykonanie montażu kantówek systemowych w poziomie, co wspomaga optyczną i techniczną jakość montażu.

następnie stosujemy podobnie jak w "ciepłum montażu premium"

ISO3-SYSTEM USZCZELNIEŃ OKIENNYCH

wydajny system uszczelniania

Szczelność powietrzna, izolacja i ochrona przed złymi warunkami atmosferycznymi od jednego producenta

      ISO³-SYSTEM USZCZELNIEŃ OKIENNYCH oferuje dla wielu sytuacji połączeniowych pasujące rozwiązanie uszczelnienia. Nasze sprawdzone jakościowo produkty systemowe odpowiadają wymaganiom EnEV (ustawa energooszczędna) i spełniają wymagania „Leitfaden zur Montage” („Wytyczne do montażu”) wydane przez RAL-Gütergemeinschaft Fenster und Haustüren e.V. Nasze produkty dają się przetwarzać w sposób łatwy, szybki i czysty. Oszczędza to nie tylko energię, ale także cenny czas pracy. Produkty są ze sobą optymalnie zestrojone pod kątem funkcjonalności i zastosowania, więc mogą być stosowane w dowolnych kombinacjach.

ISO-BLOCO ONE

wielofunkcyjna taśma do uszczelniania spoin

Genialne rozwiązanie 3 w 1, zapewniające 100-procentową szczelność spoin

       Wszędzie, gdzie dotychczas potrzebne były 3 produkty, teraz wystarczy tylko jeden: ISO-BLOCO ONE. Wielofunkcyjna taśma do uszczelniania spoin o wyjątkowych właściwościach na trzech płaszczyznach: wewnątrz w 100 % hermetyczna i paroszczelna, w środku termoizolacyjna i dźwiękoszczelna, na zewnątrz odporna na zacinający deszcz 1.000 Pa.

ISO-CONNECT OUTSIDE EPDM

elastomerowa folia uszczelniająca

Taśma uszczelniająca
do zastosowań zewnętrznych

  ISO-CONNECT OUTSIDE EPDM to elastomerowa folia uszczelniająca do zewnętrznego uszczelniania połączeń pomiędzy oknami, drzwiami a konstrukcją budynku. Wyróżniającą cechą prezentowanego produktu jest wyjątkowa elastyczność i wysoka stabilność mechaniczna oraz odporność na rozrywanie.

ISO-TOP KLEJE FLEX

szczelne klejenie połączeń okiennych

Elastyczne kleje
do połączeń hermetycznych​​​​​​​

  ISO-TOP KLEJE FLEX SP, SP+ i XP to wysokogatunkowe materiały uszczelniające i klejące o szerokim zakresie przyczepności. Każda z wersji produktu zapewnia hermetyczne połączenie.

ISO-CONNECT VARIO SD

folia okienna do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych

Folia połączeniowa do okien
​​​​​​​ze zmiennym współczynnikiem sd​​​​​​​

  ISO-CONNECT VARIO SD ma niezwykłe właściwości. Innowacyjna folia do złącz okiennych dostosowuje się do panujących o danej porze roku temperatur oraz kierunku przenikania pary (z wewnątrz na zewnątrz względnie z zewnątrz do wewnątrz). Tym samym ISO-CONNECT VARIO SD należy do całkowicie nowej generacji folii, zapewniających suche fugi przez cały rok. Dzięki temu pleśń nie ma szans się rozwinąć, a odpowiednio uszczelniona fuga jest energooszczędna.