Drzwi Zewnętrzne

Zewnętrzne drzwi są wizytówką każdego domu. Mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo oraz izolować domowe zacisze od warunków atmosferycznych. Do wytwarzania drzwi producenci stosują najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu statyki, termiki i szeroko pojętej estetyki. Specjalnie dobrane materiały wysokiej jakości gwarantują niezawodność na wiele lat.

Zakup drzwi to inwestycja na długie lata, dlatego dokonujemy wszelkich starań by spełnić oczekiwania Klientów, którzy nam zaufali. Idąc z duchem czasu, oferujemy doposażenie naszych drzwi w technologiczne gadżety, które usprawniają, automatyzują proces ryglowania, dostępu oraz umożliwiają zdalne sterowania. Firma Multidom dysponuje bogatą ofertą handlową drzwi zewnętrznych drewnianych. Firma współpracuje z producentami z całego kraju oraz prowadzi sprzedaż eksportową.

Drzwi Kompozytowe Viking

Vikking to producent najwyższej jakości drzwi i okien.
Drzwi Viking doskonale ochonią twój dom:

  • efektywnie zabezpieczają przed utratą ciepła – współczynnik UD już od 0,63 W/m2K,
  • drzwi z linii ARCTIC Plus, ARCTIC, PREMIUM i Basic standardowo wyposażone są w  wielopunktowe antywłamaniowe zamki listwowe,
  • doskonała odporność na wandalizm i włamania - klasa RC II wg normy PN-EN 1627:2011,
  • zabezpieczają przed nadmiernym hałasem,
  • znakomite wyniki badań przeprowadzanych przez specjalistyczne laboratoria, dopuszczają nasze drzwi kompozytowe do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

szczegóły - kliknij przycisk powyżej

Drzwi Stalowe Wikęd

 

  Wybierając nasze drzwi macie Państwo pewność bezpieczeństwa na długie lata i gwarancję wysokiej jakości wykonania. Do produkcji naszych drzwi używamy tylko sprawdzonych technologii oraz najlepszych materiałów co w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym i wciąż wprowadzanymi nowościami pozwala nam zadowolić gust najróżniejszych klientów.

szczegóły - kliknij przycisk powyżej

Drzwi Drewniane Wiatrak

     Firma WIATRAK zajmuje się produkcją najwyższej jakości drewnianych drzwi zewnętrznych ocieplanych w technologii płyty warstwowej oraz drzwi wewnętrznych.

      Doświadczenie zdobyte w ciągu 25 lat konstruowania drzwi oraz wprowadzenie najnowszych maszyn sterowanych numerycznie zaowocowało osiągnięciem najwyższej dokładności i jakości wykonywanych produktrów. Gwarantujemy najlepsze parametry w porównaniu do wyrobów oferowanych przez inne firmy.

szczegóły - kliknij przycisk powyżej

Drzwi Drewniane Erkado

       W chwili obecnej ERKADO dysponuje bogatą ofertą handlową drzwi zewnętrznych drewnianych. Zakład wdrażał innowacyjne rozwiązania technologiczne a dzięki sprawnemu zarządzaniu oraz inwestycjom wzmocnił swoją pozycję na rynku. Zakład stopniowo zawężał profil swojej działalności głównie do produkcji drzwi zewnętrznych drewnianych i drzwi wewnętrznych płytowych. Dalsze działania ukierunkowano na zakup nowoczesnego parku maszynowego, dzięki któremu zastosowano płytową technologię drzwi, co w dużym stopniu wpłynęło na poprawę jakości produktu.

Więcej produktów na stronie

Drzwi Drewniane Agmar

      Oferta firmy Agmar to drzwi, których funkcjonalność zapewnia bezpieczeństwo i gwarantuje spokój. Jednym z najstarszych surowców służących człowiekowi jako materiał budulcowy i ozdobny jest drewno. Posiada ono ogromną różnorodność struktury i odcieni, co powoduje, że każdy wyrób wykonany z drewna jest, w pewnym sensie, niepowtarzalny. Wyróżnia się indywidualnym klimatem powodującym, że drzwi wykonane z niego są wyjątkowe.

szczegóły - kliknij przycisk powyżej

Drzwi Zewnętrzne Aluminiowe

Nowoczesne systemy aluminiowe, służące do wykonywania elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej, wymagających szczególnej izolacji termicznej i akustycznej. Nadaje się zatem do tworzenia wiatrołapów, witryn i innych konstrukcji przestrzennych.

Drzwi Aluminiowe Wiśniowski

Aluminiowe drzwi zewnętrzne WIŚNIOWSKI, to idealne rozwiązanie dla tych, dla których liczy się oryginalność oraz nieograniczone możliwości w doborze rozwiązań, dopasowanych do własnej wizji domu. Drzwi WIŚNIOWSKI gwarantują swobodę w komponowaniu indywidualnego, niepowtarzalnego modelu. 
To kreatywne podejście do unikatowych potrzeb klientów.

Więcej produktów na stronie