Drzwi Wewnętrzne Voster

Otwórz się na nowoczesny design i doskonałej jakości materiały, które tworzą drzwi Voster – jedne z najbardziej uznanych produktów stolarki drzwiowej w Polsce.

 

Oferta:

DRZWI RAMOWE

Solidna konstrukcja wytrzymała na uderzenia mechaniczne.

DRZWI PŁYTOWE

Solidna konstrukcja wytrzymała na uderzenia mechaniczne.

DRZWI SZKLANE

Szkło hartowane nadaje wnętrzu eleganckiego stylu.

szczegóły - kliknij przycisk powyżej

Drzwi Wewnętrzne Erkado

    ERKADO to przykład wyjątkowego sukcesu firmy rodzinnej na rynku globalnym. Odważny i zdecydowany rozwój potencjału produkcyjnego oraz wprowadzanie nowych kolekcji sprawiają, że dziś coraz częściej nasze drzwi trafiają do Twojego domu.

W chwili obecnej ERKADO dysponuje bogatą ofertą handlową drzwi zewnętrznych drewnianych. Zakład wdrażał innowacyjne rozwiązania technologiczne a dzięki sprawnemu zarządzaniu oraz inwestycjom wzmocnił swoją pozycję na rynku

szczegóły - kliknij przycisk powyżej

Drzwi Wewnętrzne Porta

        Firma PORTA projektuje drzwi w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. Dział R&D nieustannie śledzi rozwój technologii i zmiany w designie. W każdym wydaniu katalogu PORTA znaleźć można wyjątkowe nowości. Drzwi PORTA to również jakość i bezpieczeństwo. Certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej potwierdzają wysoki standard. Naszym powodem do dumy są drzwi techniczne, które swoimi parametrami i możliwościami dostosowywania pod konkretne inwestycje pozwalają architektom oraz samym inwestorom realizować nawet najbardziej odważne projekty. Do produkcji drzwi używamy komponenty dostarczane nam przed światowych liderów. Wsłuchujemy się w głos architektów. Robimy wszystko, aby drzwi PORTA odpowiadały na ich potrzeby projektowe. 

szczegóły - kliknij przycisk powyżej

Drzwi Wewnętrzne Dre

     DRE posiada w ofercie szeroki wybór drzwi wewnętznych:

  • Ramowe
  • Płytowe
  • Malowane
  • Połyskowe
  • Techniczne
  • Składane
  • Szklane

a także:

  • Dostawki
  • Systemy przesówne
  • Naświetla / Doświetla

szczegóły - kliknij przycisk powyżej

Drzwi Wewnętrzne Pol-Skone

           POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 28 lat swojej działalności  stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.

        Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi wejściowe, drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, drewniane okna, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe  a także okiennice oraz futryny.

     Celem firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania Klientów oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera.

     Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość wykonania produktów POL-SKONE zostały docenione nie tylko przez Klientów, ale także przez Fachowców. Firma POL-SKONE została dwukrotnie uhonorowana Polskim Godłem Promocyjnym "Teraz Polska".

szczegóły - kliknij przycisk powyżej