CIEPŁY MONTAŻ - PREMIUM

wybrane elementy sytemu

SYSTEM JB-D/L-P

składający się z płytkek (konsoli)
montażowych bocznych/górnych JB-D/L-P

Termiczne konsole (płytki) montażowe stytemu JB-D/L-P

      Płytkę JB-D/L-P używa się do mocowania ramy okna u góry i na bokach, w systemie JB-D/L czyli przy mocowaniu okien na krawędzi muru lub z max 40mm wysunięciem. Płytka JB-D/L-P wraz z kątownikiem JB-D/L-A tworzą system JB-D/L. System ten przejmuje wszystkie działające na ramę okna obciążenia zarówno statyczne jak i dynamiczne.

ISO3-SYSTEM USZCZELNIEŃ OKIENNYCH

wydajny system uszczelniania

Szczelność powietrzna, izolacja i ochrona przed złymi warunkami atmosferycznymi od jednego producenta

      ISO³-SYSTEM USZCZELNIEŃ OKIENNYCH oferuje dla wielu sytuacji połączeniowych pasujące rozwiązanie uszczelnienia. Nasze sprawdzone jakościowo produkty systemowe odpowiadają wymaganiom EnEV (ustawa energooszczędna) i spełniają wymagania „Leitfaden zur Montage” („Wytyczne do montażu”) wydane przez RAL-Gütergemeinschaft Fenster und Haustüren e.V. Nasze produkty dają się przetwarzać w sposób łatwy, szybki i czysty. Oszczędza to nie tylko energię, ale także cenny czas pracy. Produkty są ze sobą optymalnie zestrojone pod kątem funkcjonalności i zastosowania, więc mogą być stosowane w dowolnych kombinacjach.

ISO-BLOCO ONE

wielofunkcyjna taśma do uszczelniania spoin

Genialne rozwiązanie 3 w 1, zapewniające 100-procentową szczelność spoin

       Wszędzie, gdzie dotychczas potrzebne były 3 produkty, teraz wystarczy tylko jeden: ISO-BLOCO ONE. Wielofunkcyjna taśma do uszczelniania spoin o wyjątkowych właściwościach na trzech płaszczyznach: wewnątrz w 100 % hermetyczna i paroszczelna, w środku termoizolacyjna i dźwiękoszczelna, na zewnątrz odporna na zacinający deszcz 1.000 Pa.

ISO-CONNECT OUTSIDE EPDM

elastomerowa folia uszczelniająca

Taśma uszczelniająca
do zastosowań zewnętrznych

  ISO-CONNECT OUTSIDE EPDM to elastomerowa folia uszczelniająca do zewnętrznego uszczelniania połączeń pomiędzy oknami, drzwiami a konstrukcją budynku. Wyróżniającą cechą prezentowanego produktu jest wyjątkowa elastyczność i wysoka stabilność mechaniczna oraz odporność na rozrywanie.

ISO-TOP KLEJE FLEX

szczelne klejenie połączeń okiennych

Elastyczne kleje
do połączeń hermetycznych​​​​​​​

  ISO-TOP KLEJE FLEX SP, SP+ i XP to wysokogatunkowe materiały uszczelniające i klejące o szerokim zakresie przyczepności. Każda z wersji produktu zapewnia hermetyczne połączenie.

ISO-CONNECT VARIO SD

folia okienna do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych

Folia połączeniowa do okien
​​​​​​​ze zmiennym współczynnikiem sd​​​​​​​

  ISO-CONNECT VARIO SD ma niezwykłe właściwości. Innowacyjna folia do złącz okiennych dostosowuje się do panujących o danej porze roku temperatur oraz kierunku przenikania pary (z wewnątrz na zewnątrz względnie z zewnątrz do wewnątrz). Tym samym ISO-CONNECT VARIO SD należy do całkowicie nowej generacji folii, zapewniających suche fugi przez cały rok. Dzięki temu pleśń nie ma szans się rozwinąć, a odpowiednio uszczelniona fuga jest energooszczędna.